Kraków, Krowodrza, Tonie, Władysława Łokietka
obiekt na wynajem

BW-5262

DO WYNAJĘCIA   BW- 5262  dla firmy oferta na wyłączność  LOKALIZACJA: Kraków - Tonie - ul. Łokietka rejon /  okolice sklepu Biedronka lub sklepu Euro Trade Do wynajęcia budynek wolnostojący / dom ok 110m, nieumeblowany. Budynek nadaje się na cel prowadzenia ...

Powierzchnia
110,00 m2
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
38,18 zł
cena 4 200
obiekt na wynajem - Kraków, Krowodrza, Tonie, Władysława Łokietka

Krzeszowice, Żary
działka na wynajem

GW-5260

DO WYNAJĘCIA – DZIAŁKA 1,7 ha  OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ nr oferty GW-5260 Lokalizacja: Gmina Krzeszowice, miejscowość Żary Opis nieruchomości: Do wynajęcia działka o powierzchni 1,7 ha, położona w miejscowości Żary (gmina Krzeszowice). Nieruchomość ma nieregularny ...

Powierzchnia
17 071,00 m2
Cena za m2
0,15 zł
cena 2 500
działka na wynajem - Krzeszowice, Żary

Krzeszowice, Nawojowa Góra, Krakowska
działka na wynajem

GW-5259

DO WYNAJĘCIA – DZIAŁKI USŁUGOWE oferta na wyłączność nr GW-5259 Lokalizacja: Gmina Krzeszowice, Nawojowa Góra Opis nieruchomości: Do wynajęcia cztery działki o łącznej powierzchni 53,24 ara. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: ...

Powierzchnia
5 324,00 m2
Cena za m2
0,66 zł
cena 3 500
działka na wynajem - Krzeszowice, Nawojowa Góra, Krakowska

Zabierzów, Krakowska
działka na wynajem

GW-5258

DO WYNAJĘCIA – oferta na wyłączność GW-5258  DZIAŁKA USŁUGOWA Lokalizacja: Gmina Zabierzów, Zabierzów, ul. Krakowska Opis nieruchomości: Do wynajęcia działka o przeznaczeniu usługowym o powierzchni 4,67 ara, z dostępem do mediów. Nieruchomość ma regularny, ...

Powierzchnia
470,00 m2
Cena za m2
3,83 zł
cena 1 800
działka na wynajem - Zabierzów, Krakowska

Kraków, Nowa Huta, Krzesławice
obiekt na wynajem

BW-5239

DO WYNAJĘCIA oferta BW-5239 LOKALIZACJA: Kraków- Nowa Huta - Krzesławice OPIS NIERUCHOMOŚCI: do wynajmu osobne skrzydło o powierzchni 160m na II piętrze bez windy. Budynek posiada własny parking, możliwość parkowania w cenie najmu. Media płatne ryczałtem. Własne ...

Powierzchnia
160,00 m2
Cena za m2
53,24 zł
cena 8 518
obiekt na wynajem - Kraków, Nowa Huta, Krzesławice

Skawina
działka na sprzedaż

GS-5224

DO SPRZEDAŻY  oferta GS- 5224 LOKALIZACJA: powiat krakowski; gmina Skawina - SKAWINA OPIS NIERUCHOMOŚCI: do sprzedaży działka 1,0090 ha Dojazd do działki drogą wewnętrzną ( obciążenie max 10 ton) tylko nieuciążliwa produkcja lub warsztat   * ok 6000 m tej ...

Powierzchnia
10 090,00 m2
Cena za m2
242,81 zł
cena 2 450 000
działka na sprzedaż - Skawina
bez prowizji
działka na sprzedaż - Krzeszowice

Krzeszowice
działka na sprzedaż

GS-5223

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ** LOKALIZACJA : małopolskie, pow. Krakowski, gmina Krzeszowice DZIAŁKA KOMERCYJNA - INWESTYCYJNA o powierzchni 2.4 ha objęta MPZP jako: tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów – możliwa zabudowa do 16m wysokości - wysokie ...

Powierzchnia
24 162,00 m2
Cena za m2
209,00 zł
cena 5 049 858
działka na sprzedaż - Krzeszowice

Kraków, Nowa Huta, Krzesławice
hala na wynajem

HW-5193

DO WYNAJĘCIA oferta HW-5193 LOKALIZACJA: Kraków Nowa Huta - Krzesławice DO WYNAJĘCIA: do wynajmu hala II-poziomowa 585m² (115m parter + 470m piętro) - do tego dochodzi zaplecze socjalno-sanitarne 280m² (możliwość wykorzystania na magazyn) - hala posiada windę ...

Powierzchnia
865,00 m2
Cena za m2
12,44 zł
cena 10 760
hala na wynajem - Kraków, Nowa Huta, Krzesławice

Zielonki, Januszowice
działka na sprzedaż

GS-5186

DO SPRZEDAŻY OFERTA GS-5186 LOKALIZACJA: gmina Zielonki- JANUSZOWICE OPIS NIERUCHOMOŚCI:  do sprzedaży urocza działka 10 ar (1000m²) , uzbrojona w kształcie rombu, dojazd drogą asfaltową gminną. Działka w całości budowlana. Działka przepięknie położona, z dala ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
480,00 zł
cena 480 000
działka na sprzedaż - Zielonki, Januszowice

Kraków, Podgórze, Płaszów
działka na wynajem

GW-5172

DO WYNAJĘCIA oferta GW- 5172 LOKALIZACJA: Kraków- Podgórze- Płaszów Do wynajęcia działka 5200m  (teren usługowy ) wszystkie media dostępne na działce (gaz, woda, prąd , kanalizacja) , teren utwardzony, umowa najmu zawierana na maksymalnie 3 lata z dalszą opcją ...

Powierzchnia
5 200,00 m2
Cena za m2
6,00 zł
cena 31 200
działka na wynajem - Kraków, Podgórze, Płaszów
26