bez prowizji
obiekt na wynajem - Kraków, Krowodrza, Eliasza-Radzikowskiego

Kraków, Krowodrza, Eliasza-Radzikowskiego
obiekt na wynajem

BW-5287

OFERTA BEZ PROWIZJI OD NAJEMCY DO WYNAJMU oferta BW-5287 LOKALIZACJA: Kraków- Krowodrza- ul.  RADZIKOWSKIEGO  OPIS NIERUCHOMOŚCI: do wynajmu nowoczesny, klimatyzowany  lokal biurowy o powierzchni 236m znajdujący się na III piętrze w budynku biurowym z windą. ...

Powierzchnia
236,00 m2
Cena za m2
81,83 zł
cena 19 311
nowa oferta
obiekt na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Składowa

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Składowa
obiekt na wynajem

BW-5286

DO WYNAJMU oferta na wyłączność  BW-5286 LOKALIZACJA: Kraków- Krowodrza- Łobzów-  ul. Składowa OPIS NIERUCHOMOŚCI: 18m garaż murowany w zabudowie szeregowej przy ul. Składowej/ Łobzów na ogrodzonym terenie,  do najmu od 01.06.2026 roku pod garażowanie pojazdu ...

Powierzchnia
18,00 m2
Cena za m2
27,78 zł
cena 500
obiekt na wynajem - Kraków, Krowodrza, Łobzów, Składowa

Kraków, Nowa Huta, Krzesławice, Łowińskiego
hala na wynajem

HW-5283

DO WYNAJĘCIA oferta LW-5283 pomieszczenie magazynowe LOKALIZACJA: Kraków- Nowa Huta- Krzesławice- ul. ŁOWIŃSKIEGO rej Magazyn w przyziemiu budynku, wejście z poziomu „zero” od podwórka/ parkingu. - wejście: roleta szer wejścia 80 cm - Wysokość pomieszczenia 237 ...

Powierzchnia
65,70 m2
Cena za m2
0,00 zł
cena 1 850
hala na wynajem - Kraków, Nowa Huta, Krzesławice, Łowińskiego

Kraków, Śródmieście, Stare Miasto
obiekt na wynajem

BW-5282

DO WYNAJĘCIA oferta BW- 5282,  oferta na wyłączność Do wynajęcia garaż o powierzchni 16m z dostępem do wody i prądu ( umywalka w garażu). Garaż do wynajęcia na cele magazynowe lub do parkowania samochodu. WYMIARY: brama garażowa: -wysokość 2,05m -szerokość ...

Powierzchnia
16,00 m2
Cena za m2
76,88 zł
cena 1 230
obiekt na wynajem - Kraków, Śródmieście, Stare Miasto
bez prowizji
obiekt na wynajem - Kraków, Nowa Huta, Krzesławice

Kraków, Nowa Huta, Krzesławice
obiekt na wynajem

BW-5277

OFERTA BEZ PROWIZJI OD NAJEMCY nr oferty BW-5277 DOSTĘPNOŚĆ : od maja 2026r LOKALIZACJA : Kraków - Nowa Huta - Wzgórza Krzesławickie - Krzesławice / ul Łowińskiego/ Kocmyrzowska rejon DO WYNAJMU: lokal biurowy 494m  w wysokim standardzie znajdujący się na wysokim ...

Powierzchnia
494,00 m2
Cena za m2
45,00 zł
cena 22 230
obiekt na wynajem - Kraków, Nowa Huta, Krzesławice

Kraków, Krowodrza, Azory, Eliasza-Radzikowskiego
obiekt na wynajem

BW-5271

DO WYNAJMU oferta BW-5271 LOKALIZACJA: Kraków- Krowodrza- Azory- ul. Radzikowskiego OPIS NIERUCHOMOŚCI: do wynajmu lokal biurowy 2-pokojowy o powierzchni 59,01m z możliwością zamieszkiwania w jednym z biur. Lokal biurowy tworzy osobne skrzydło w budynku składa ...

Powierzchnia
59,00 m2
Cena za m2
73,15 zł
cena 4 316
obiekt na wynajem - Kraków, Krowodrza, Azory, Eliasza-Radzikowskiego

Kraków, Krowodrza, Azory, Eliasza-Radzikowskiego
obiekt na wynajem

BW-5269

DO WYNAJMU oferta LW-5269 LOKALIZACJA: Kraków- Krowodrza- AZORY- Radzikowskiego OPIS NIERUCHOMOŚCI: do wynajmu biuro 17m znajdujące się na III piętrze w budynku klimatyzowanym z windą, recepcją .  Biuro 17m + 1,53m części wspólne= 1.631 PLN netto CENA NAJMU ...

Powierzchnia
17,00 m2
Cena za m2
95,94 zł
cena 1 631

Kraków, Nowa Huta, Krzesławice
hala na wynajem

HW-5268

DO WYNAJĘCIA oferta HW-5268 LOKALIZACJA: Kraków- Nowa Huta - Krzesławice- Wzgórza Krzesławickie OPIS NIERUCHOMOŚCI: do wynajmu hala produkcyjna / magazynowa o powierzchni 701m - ogrzewana (ogrzewanie olejowe lub gazowe) - wysokość hali do sufitu 3,75m - wysokość  ...

Powierzchnia
701,00 m2
Cena za m2
18,00 zł
cena 12 618
hala na wynajem - Kraków, Nowa Huta, Krzesławice

Kraków, Krowodrza, Tonie, Władysława Łokietka
obiekt na wynajem

BW-5262

DO WYNAJĘCIA   BW- 5262  dla firmy oferta na wyłączność  LOKALIZACJA: Kraków - Tonie - ul. Łokietka rejon /  okolice sklepu Biedronka lub sklepu Euro Trade Do wynajęcia budynek wolnostojący / dom ok 110m, nieumeblowany. Budynek nadaje się na cel prowadzenia ...

Powierzchnia
110,00 m2
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
38,18 zł
cena 4 200
obiekt na wynajem - Kraków, Krowodrza, Tonie, Władysława Łokietka

Krzeszowice, Żary
działka na wynajem

GW-5260

DO WYNAJĘCIA – DZIAŁKA 1,7 ha  OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ nr oferty GW-5260 Lokalizacja: Gmina Krzeszowice, miejscowość Żary Opis nieruchomości: Do wynajęcia działka o powierzchni 1,7 ha, położona w miejscowości Żary (gmina Krzeszowice). Nieruchomość ma nieregularny ...

Powierzchnia
17 071,00 m2
Cena za m2
0,15 zł
cena 2 500
działka na wynajem - Krzeszowice, Żary
Kryteria wyszukiwania

rozumiem