Real estates for rent (20 offers)
Kraków,
Krowodrza,
Eliasza-Radzikowskiego
object for rent
BW-5287
Size
236,00 m2
Price per m2
81,83 zł
price 19 311 zł
Kraków,
Krowodrza,
Łobzów,
Składowa
object for rent
BW-5286
Size
18,00 m2
Price per m2
27,78 zł
price 500 zł
Kraków,
Nowa Huta,
Krzesławice,
Łowińskiego
hall for rent
HW-5283
Size
65,70 m2
Price per m2
0,00 zł
price 1 850 zł
Kraków,
Śródmieście,
Stare Miasto
object for rent
BW-5282
Size
16,00 m2
Price per m2
76,88 zł
price 1 230 zł
Kraków,
Nowa Huta,
Krzesławice
object for rent
BW-5277
Size
494,00 m2
Price per m2
45,00 zł
price 22 230 zł
Kraków,
Krowodrza,
Azory,
Eliasza-Radzikowskiego
object for rent
BW-5271
Size
59,00 m2
Price per m2
73,15 zł
price 4 316 zł
Kraków,
Krowodrza,
Azory,
Eliasza-Radzikowskiego
object for rent
BW-5269
Size
17,00 m2
Price per m2
95,94 zł
price 1 631 zł
Kraków,
Nowa Huta,
Krzesławice
hall for rent
HW-5268
Size
701,00 m2
Price per m2
18,00 zł
price 12 618 zł
Kraków,
Krowodrza,
Tonie,
Władysława Łokietka
object for rent
BW-5262
Size
110,00 m2
Rooms
7 rooms
Price per m2
38,18 zł
price 4 200 zł
Krzeszowice,
Żary
parcel for rent
GW-5260
Size
17 071,00 m2
Price per m2
0,15 zł
price 2 500 zł
Search