Chmiel Nieruchomości Sp z o.o - BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI

Dewizą biura jest sprawna i profesjonalna obsługa klientów poszukujących i oferujących nieruchomości do sprzedaży i wynajmu.

 • Nie pracujemy „na ilość” lecz na „ jakość” co oznacza, że każda oferta zgłoszona do naszego biura jest stale aktualizowana, odpowiednio wyeksponowana na rynku. Stosujemy nowoczesne technologie przy promocji naszych ofert. Codziennie pracujemy nad naszymi ofertami, tak aby szybko i skutecznie znaleźć  kontrahenta i sfinalizować transakcję.
   
 • Pracujemy w ściśle określonym terenie ; Kraków Śródmieście, Krowodrza, Nowa Huta  oraz Kraków Północ + miejscowości ościenne.
 • Do momentu sfinalizowania transakcji kupna-sprzedaży, najmu-wynajmu nie ponoszą Państwo żadnych kosztów.
   
 • Obsługujemy klientów zagranicznych.
   
 • Wysokość wynagrodzenia agencji podlega negocjacji i jest zależna od sposobu oferowania nieruchomości  tzn.  czy oferta będzie prezentowana na zasadzie „ BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO” czy obie strony transakcji płacą wynagrodzenie biura.
   
 • Przy współpracy ze specjalistami oferujemy pomoc w przygotowaniu lokalu do sprzedaży lub wynajmu minimalnym kosztem nakładów

 

Biuro jest prowadzone w oparciu o Licencję Zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 8190.

Transakcje przeprowadzane za pomocą naszego biura są ubezpieczone w zakresie licencjonowanego wykonywania usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Chmiel Nieruchomości Sp z o.o - BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI
ul. Gliniki 8
32-087 Zielonki
kom.: 662-687-941
Godziny pracy : 10.00-18.00
strona internetowa:  www.chmiel-nieruchomosci.pl
e-mail:   biuro@chmiel-nieruchomosci.pl